لارجر باکس طلایی اصل عالی 2019

ثبت نام

    

 

 
واحدهای پولی :
  
:: لوازم زناشویی
:: لوازم تناسب اندام
:: محصولات ورزشی

نظر سنجی

  وضعیت سرویس دهی
خوب
متوسط
ضعیف

پشتیبانی آنلاین  


 
آخرین اخبار فروشگاه
رابطه جنسی بیشتر ::
کشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۱:۴۵ ب.
-------------------------------
کارائی شگرف لارجر باکس اصل ::
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳:۲۴
-------------------------------
لارجر باکس اصل بخرید ::
کشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶:
-------------------------------

 

 


  کشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۱:۴۵ ب.

رابطه جنسی بیشتر

رابطه جنسی بیشتر به ۷ دلیل برای سلامتی مفید است
آیا داشتن رابطه جنسی بیشتر برای سلامتی انسان مفید است. در این نوشتار ۷ دلیل آورده می شود که داشتن رابطه جنسی بیشتر به انسان نفع می رساند و سلامتی او را تضمین می کند.
همه می‌دانند که داشتن رابطه جنسی مانند خوردن شکلات یا ....، یکی از بهترین چیزها برای سلامتی است
این سه مورد واقعا تاثیر شگرفی روی سلامتی جسمی و روانی انسان دارند. اما رابطه جنسی به طور خاص می‌تواند برای سلامتی جسمی و روانی شما مفید باشد. اگر برای داشتن رابطه جنسی بیشتر نیاز به انگیزه دارید، این نوشتار را بخوانید:
۱. رابطه جنسی بیشتر استرس را برطرف می‌کند.
استرس نتیجه‌ی بسیاری از عوامل روانی تعامل است و می‌تواند روی آدم‌های متفاوت به شیوه‌های متفاوت تاثیر بگذارد و مشکلاتی برای سلامتی ایجاد کند از سردردهای خفیف، اختلال در خواب، و تنش عضلانی تا مسائل حادی مانند افسردگی و اختلال در عملکرد سیستم ایمنی بدن.
شواهدی وجود دارند که بر طبق آنها نزدیک بودن به شریک زندگی (به لحاظ جسمی یا عاطفی) می‌تواند استرس و اضطراب را کم کند. صمیمیت فیزیکی می‌تواند موجب آزاد شدن مواد شیمیایی در مغز شود. این مواد عبارتند از دوپامین (که نقشی اساسی در رفتار الهام گرفته از پاداش ایفا می‌کند، تمرکز ایجاد می‌کند و به طور کلی انگیزه را افزایش می‌دهد)؛ اندورفین (مبارز طبیعی با درد و استرس)؛ اکسیتوسین (که به عنوان هورمون عشق شناخته شده‌است و احساس شفقت را برمی‌انگیزد).
تعجبی ندارد که رابطه جنسی داروی طبیعی ضد افسردگی است. به علاوه، بعد از رسیدن به اوج لذت (ارگاسم) بدن هورمون پرولاکتین آزاد می‌کند؛ این هورمون اغلب باعث خواب‌آلودگی و احساس آرامش می‌شود. به همین دلیل است که راحتی و نهایتا خواب یک واکنش شایع بعد از ارگاسم است.
یک مطالعه پی برد که اگر به مدت دو هفته، هر روز رابطه‌ی جنسی داشته باشیم، رشد سلولی در هیپوکامپوس (که در رتنظیم سطح استرس نقش دارد) رخ می‌دهد. یک مطالعه‌ی دیگر پی برد که داشتن رابطه‌ی جنسی حداقل یک بار در روز و به مدت دو هفته فشار خون مرتبط با استرس را کاهش می‌دهد.
۲. رابطه جنسی عزت نفس را بیش‌تر می‌کند.
یک ضرب‌المثل قدیمی است که می‌گوید: “رابطه جنسی مانند غذا است؛ اگر به اندازه‌ی کافی نباشد، تاثیر بزرگی روی شما می‌گذارد.” حقایقی در رابطه با این مثل وجود دارد. زمانی که پای رابطه‌ی جنسی وسط باشد، حداقل بعد از یک زمان خاصی واقعا مسئله این نیست که “هر چه بیش‌تر بهتر، ” اما حذف کامل آن هم دارای جنبه‌های منفی است. نداشتن رابطه‌ی جنسی می‌تواند منجر به احساس وحشت و نگرانی، عدم اعتماد به نفس، و کمبود شود، و شواهد قوی وجود دارد مبنی بر این‌که هویت و احساسِ ارزشمند بودن از سوی خود فرد، به شدت با رابطه‌ی جنسی مرتبط است.
در فرهنگ امروز، فشار اجتماعی زیادی برای داشتن رابطه‌ی جنسی زیاد وجود دارد، در حالی که داشتن رابطه‌ی جنسی کم یا یک زندگی بدون رابطه‌ی جنسی یک اشکال است. اگر از این زاویه به موضوع نگاه کنیم، داشتن رابطه‌ی جنسی به خودی خود می‌تواند فشار اجتماعی شدید را از روی دوش شخص بردارد و عزت نفس او را افزایش دهد. و درمان‌گران جنسی و مشاوران ازدواج اتفاق نظر دارند که زوج‌های دارای رابطه‌ی جنسی منظم با یکدیگر، عزت نفس بسیار بالاتری دارند در مقایسه با کسانی که رابطه‌ی جنسی زیادی با شریک زندگی‌شان ندارند.
۳. رابطه‌ی جنسی صمیمیت را افزایش می‌دهد.
رابطه‌ها همیشه آسان نیستند. هیچ‌کس کاملا از فشار کار و زندگی به طور کلی مصون نیست، و بنابراین گاهی اوقات، زوج‌ها به هر دلیلی زمان کافی برای داشتن رابطه‌ی جنسی ندارند. این می‌تواند شروع یک چرخه‌ی معیوب باشد: شما یا شریک زندگی‌تان میلی به داشتن رابطه‌ی جنسی ندارد، و بنابراین (آگاهانه یا ناآگاهانه) از دست او خشمگین می‌شوید. و بعد به‌تدریج از هم دور می‌شوید، تا جایی که حتی ممکن است دیگر علاقه‌ای به داشتن رابطه‌ی جنسی با همسرتان نداشته باشید.
چنان‌چه احتمالا آشکار به نظر می‌رسد، شایسته است به خودتان یادآوری کنید که داشتن رابطه جنسی بیشتر و منظم با شریک زندگی‌تان تاثیر بسیار زیادی روی روابط‌تان دارد. صمیمیت همیشگی اجازه می‌دهد که ارتباط عاطفی شما به سطح عمیق‌تری برسد (به خصوص که هورمون‌های مثبت در زمان داشتن رابطه آزاد می‌شوند) و زوج‌هایی که به لحاظ عاطفی به هم نزدیک هستند، به احتمال زیاد روابط جنسی منظم‌تری (و یک رابطه‌ی سالم) دارند در مقایسه با کسانی که از یکدیگر دور هستند.
۴. رابطه جنسی شما را کامل می‌کند.
همه‌ی ما نیازهای روانی اساسی داریم که باید برای حفظ سلامتی روح و روان خود آنها را برآورده کنیم. داشتن رابطه جنسی (موکدا) یک نیاز ابتدایی انسان نیست، اما بخش مهمی از یکی از نیازهای اساسی است. به عقیده‌ی آبراهام مازلو، علاوه بر نیازهای فیزیولوژیکی حیاتی مثل آب، غذا، و خواب، اساسا چهار دسته نیاز روانی مهم وجود دارند که عبارتند از: امنیت، عشق/ارتباط، عزت نفس و استقلال.
البته ما باید برای ادامه‌ی حیات نیازهای فیزیولوژیکی‌مان را رفع کنیم، اما برای این‌که انسان‌هایی شاد و باثبات باشیم باید نیازهای روانی‌مان را نیز برآورده کنیم. اگر تعداد زیادی از این نیازها به مدت طولانی نادیده گرفته شوند، آسیب خواهیم دید. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد آدم‌ها ممکن است مبتلا به روان‌رنجوری، اعتیاد و حتی توهم شوند زمانی که نیازهای‌شان برآورده نشود. مطالعات نشان می‌دهند که انزوای اجتماعی حتی از سیگار کشیدن و اعتیاد به الکل مضرتر است.
۵. رابطه جنسی شما را باهوش می‌کند.
رابطه‌ی جنسی شیمی مغز را به شکل‌های مختلف تغییر می‌دهد، و یکی از آنها افزایش قدرت مغز است. شواهدی وجود دارد که رابطه‌ی جنسی واقعا توانایی شناختی شما را افزایش می‌دهد: مطالعه‌ای که در ژورنال پرسونالیتی‌اند سوشال سایکالاجی یولتین منتشر شد، پی برد که حتی فقط فکر کردن درباره‌ی رابطه‌ی جنسی که قبلا داشته‌اید، می‌تواند مهارت‌های تحلیلی را بهبود دهد. مطالعه‌ی دیگری روی موش‌ها نشان داد جوندگانی که دارای رابطه‌ی جنسی بیش‌تری بودند، در مقایسه با موش‌های باکره، نورون‌های بیش‌تری در هیپوکامپوس خود داشتند (ناحیه‌ای از مغز که مسئول ذخیره‌سازی خاطرات است)- و این‌که بعد از منع رابطه‌ی جنسی، پیشرفت در قدرت مغزی موش‌ها متوقف شد.
پژوهش‌های انجام شده روی ارگاسم زنان با استفاده از فناوری اف‌ام‌آرآی، نشان داده‌است که اوج لذت جنسی، ۳۰ نقطه از مغز را فعال می‌کند. خون وارد مغز می‌شود و جریانی از مواد مغذی و اکسیژن را به سلول‌های مغز می‌رساند. در مقابل، فعالیت‌های انگیزشی محبوب برای مغز از جمله سودوکو، جدول، و بازی‌های حافظه‌ای، نهایتا فقط چند نقطه‌ی محدود از مغز را درگیر می‌کنند.
۶. رابطه‌ی جنسی بیشتر باعث می‌شود که جوان‌تر به نظر برسید و خود را جوان‌تر حس کنید.
ما سالانه میلیاردها دلار صرف مواد شیمیایی و روشهایی برای دستیابی به جوانی می‌کنیم. اما یک مطالعه‌ی جدید در بریتانیا پی برده‌است که داشتن رابطه‌ی جنسی منظم می‌تواند باعث شود که هم مردان و هم زنان بین ۵ تا ۱۰ سال جوان‌تر از سن واقعی‌شان دیده شوند. مقاربت باعث آزاد شدن هورمون رشد انسان می‌شود؛ این هورمون طیفی از واکنش‌های بیولوژیکی را ایجاد می‌کند که نهایتا باعث می‌شوند پوست ظاهری کشسان‌تر و نرم‌تر پیدا کند. رابطه‌ی جنسی باعث آزاد شدن استروژن می‌شود، هورمونی که کیفیت پوست و مو را بهبود می‌دهد. پژوهش‌گر ارشد این مطالعه سابقا ثابت کرده‌بود که هرچند فعالیت ذهنی و جسمی مهم‌ترین فاکتور برای حفظ جوانی انسان است، رابطه‌ی جنسی با فاصله‌ی کمی بعد از آن قرار می‌گیرد.
جوان‌تر به نظر رسیدن فایده‌های زیادی برای ما دارد از جمله افزایش اعتماد به نفس، شادی، و اشتیاق. زمانی که جوان‌تر به نظر می‌رسیم، خود را جوان‌تر نیز احساس می‌کنیم. و داشتن رابطه‌ی جنسی بیش‌تر به طور کلی با داشتن عمر طولانی‌تر مرتبط است.
۷. رابطه‌ی جنسی ورزش است.
ما مزایای جسمی و روانی ورزش را می‌دانیم، و رابطه‌ی جنسی به لحاظ جسمانی می‌تواند پرزحمت باشد- در یک جلسه‌‌ی متوسط، مردها حدود۱۰۰ کالری و زنان حدود ۷۰ کالری می‌سوزانند. در طی نیم ساعت رابطه‌ی جنسی برابر با ۲۰۰ کالری مصرف می‌شود، هرچند میانگین طول فعالیت کمی کوتاه‌تر است.
همچنین، ورزش باعث می‌شود که احساس خوبی داشته باشید: به لحاظ جسمانی سالم‌تر باشید و خلق‌وخوی‌تان بهبود بیابد؛ استرس‌تان کم شود و راحت‌تر با آن کنار بیایید؛ احساس رضایت از خود در شما افزایش بیابد؛ انرژی‌تان بیش‌تر شود و غیره.


نویسنده : رایان اندرسون
منبع : سایکلاجی تو دی


  جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳:۲۴

کارائی شگرف لارجر باکس اصل

کارآیی و تأثیر شگرف دستگاه لارجر باکس اصل و دستگاه اکستندر مورد تأیید متخصصان و محافل معتبر اورولوژی در جهان قرار گرفته است اینکه هر بافتی را میتوان با وسائل توانبخشی به فعالیت و رشد وا داشت بر کسی پوشیده نیست دستگاه لارجر باکس بر اساس اصل کشش باعث ایجاد فضای میان بافتی و ترمیم و تکثیر سلولی میشود و نیز باعث فعال شدن عضو تناسلی و خونرسانی به عضو خواهد شد دستگاه لارجر باکس که در اسپانیا اختراع شده بهترین دستگاه طبی جهت افزایش طول و حجم آلت میباشد زیرا استفاده از آن بسیار آسان و بدون ضرر بوده و هر کس میتواند از آن استفاده بهینه نماید دستگاه لارجر باکس به همراه سایر دستگاههای مکمل توانبخشی منجمله دستگاه جلک دیوایس و دستگاه وکیوم پمپ میتواند تأثیری خارق العاده بر رشد آلت تناسلی و بهبود قابل توجه عملکرد
نعوظ و انزال و لذت ایده آل جنسی چه در مرد و چه در زن داشته باشد چرا که فعالیت جنسی زن نیز به مرد وابسته است عملکرد زناشویی ایده آل زوجین از اساسی ترین و حیاتی ترین موضوع خوشبختی و زندگی توأم با لذت آنها میباشد غفلت از استفاده از دستگاه لارجر باکس اصل و پکیج لارجر باکس طلایی باعث روزمرگی و عدم بهره گیری از لذت جنسی عالی و کانون گرم زندگی خواهد بود
پکیج لارجر باکس طلایی اصل اسپانیا محتوی عالی ترین دستگاه لارجر باکس و دستگاه جلک دیوایس اصل  با لوازم یدکی و تسمه ها و نوار سیلیکونی اصل به تعداد 7 عدد به همراه ژل اصل بهترین پکیج برای بزرگ کردن طول و قطر آلت و بهبود نعوظ  و سفتی آلت و بهبود و تأخیر قابل توجه در انزال و لذت جنسی عالی خواهد بود
larger box,
لارجر باکس,لارجر باکس طلاییgolden largerbox,لارجر باکس اصل اسپانیا

  کشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶:

لارجر باکس اصل بخرید

لارجر باکس,لارجرباکس طلایی,largerbox,Extender,
Made in spain
لارجرباکس اصل ساخت اسپانیا  و دارای چندین تأییدیه معتبر پزشکی  منجمله بهداشت اروپا  و گواهینامه دستگاههای پزشکی و نیز گواهی تضمین کیفیت محصول میباشد
این وسیله پزشکی برمبنای اصل کشش کار میکند و جزء وسائل پزشکی نوع 1 طبقه بندی شده است یعنی استفاده از آن چه در کوتاه مدت وچه درازمدت هیچ گونه عوارض جانبی نخواهد داشت
همچنین این وسیله میتواند در مدت 6 الی 7 ماه تا 80%انحراف آلت را بر طرف نماید
همچنین در برطرف نمودن ضعف مکانیزم نعوظ و نیز انزال زودرس تا 98% مفید واقع شود و بمراتب باعث افزایش لذت مقاربت در زوجین گردد
این دستگاه با کشش یا تراکنشی که به بافت های اسفنجی آلت وارد می نماید باعث بوجود آمدن فضاهای خالی بین سلولها میگردد که بدن بطور طبیعی و غریزی و بر اساس اصل ترمیم بافت سلولی فواصل موجود را با سلول سازی سریع و سلولهای جوان و سالم پر میکند
پس با تحریک بافت سلول به رشدی طبیعی پایدار و بدون بازگشت دست خواهیم یافت  


 
 
فروشگاه را صفحه خانگی سازید
 
شناسه
رمز عبور
فراموشی رمز

 
 
محتویات سبد
(خالی)

پرداخت >>صفحه اصلی |محتویات سبد |پرسش های متداول و روش تشخیص کالای اصل | راهنمای خرید | اقلام موجود | ثبت نام

Our sponsors