جلک دیوایس رولر کروم استیل - لارجر باکس طلایی اصل عالی 2020

ثبت نام

    

 

 
واحدهای پولی :
  
:: لوازم زناشویی
    افزایش دهنده

نظر سنجی

  وضعیت سرویس دهی
خوب
متوسط
ضعیف

پشتیبانی آنلاین  


 
آخرین اخبار فروشگاه
رابطه جنسی بیشتر ::
کشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۱:۴۵ ب.
-------------------------------
کارائی شگرف لارجر باکس اصل ::
جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳:۲۴
-------------------------------
لارجر باکس اصل بخرید ::
کشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶:
-------------------------------

 

 


صفحه اصلی / لوازم زناشویی / افزایش دهنده
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

جلک دیوایس رولر کروم استیل
تصویر بزرگتر...

امتیاز به این محصول
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
خیلی بد

جلک دیوایس رولر کروم استیل

(تعداد رای: 22)

نظرات کاربران (1 پست)

اضافه به سبد خرید

قیمت: ۱۹۰,۰۰۰تومان
موجود در انبار: بله

جلک دیوایس Jelq Device (Roller) :
 جلک دیوایس Jelq-Device یک وسیله بزرگ کننده آلت میباشد که میتواند به راحتی به طول و بویژه قطر آلت شما اضاف کند.
با ایجاد یک فشار دائمی در طول آلت (شفت آلت) بافت آلت را به رشد کردن تشویق و ترغیب میکند و افزایشی چشمگیر در کلفتی و درازی آلت شما ایجاد مینماید.
 
این روش در حقیقت یک حرکت توانبخشی؛ علی الخصوص در افرادی است که قادربه ایجـاد یا حفظ نعـوظ در خود نیستنـــد. در این حرکت، هدف ؛ راندنجـریان خون با فشـــار به درون Corpora covernusa  (بافت اسفنجی که آلت رامی سازد) می باشد تا فشــار داخلـی آن بالا رود و گسیختگــی هایمینـیــاتوری و بسیــار ظریفــی در بافت آلت بوجــود آید که البتــه ایـنگسیختگی ها در طول شب بواسطه تکثیر سلولی و بافت سازی ترمیم می شود.
در این روش، حــرکت دستـــگاه بر روی آلت باعـث حجیـم شدن و کشش دیوارههای سلولـــی Corpora covernusa  شده و اجازه می دهد حجم خون بیشتری درونآلت وارد شود که خود باعث بهبود مکانیزم نعوظ (Erection) می گردد.
دستگاه جلک با فراهم نمودن یک فشـار ثابت در طول شفت آلت، باعث تقویت بافتو رشد در آن می شود که در نتیجـه باعـث گردش خون بهتـر در آلت و بهبـودمکانیـــزم های طبیعی آلت همچون نعوظ سخت تر و انزال قابل کنترل و همچنینافزایش طول و رشد قطر آلت می شود. این تأثیر در هر دو حالت برافراشته ومعمولی مشخص است.
 
جلک دیوایس (Roller)Jelq Device چه کارهایی برای شما انجام میدهد (مزایای این دستگاه) :
1.       افزایش دادن طول و قطر آلت شما : با چند دقیقه تمرین دادن آلت خود توسط دستگاه ، شما میتوانید بدون خطر و به راحتی به افزایش طول و قطر دائمی و همیشگی دست یابید.
2.        کنترل انزال زودرس (درمان انزال زودرس یا اصطلاحا سفت کردن کمر) : این دستگاه شما را در کنترل انزال یاری میدهد و میتوانید بصورت 100% مطمئن و بدون استفاده از هیچ اسپری و کرمی خود را درمان کنید.
3.        ایجاد نعوذ سخت تر (سفتی آلت چنانکه مانند سنگ سفت میشود) در زمان مورد نیاز : با افزایش ورود خون به آلت تناسلی ، پس از چند هفته استفاده از دستگاه جلک دیوایس Jelq-Device به نعوذ (شق پذیری) بسیار بالایی دست خواهید یافت.
 
برخی مزایای جانبی دستگاه جلک دیوایس Jelq Device (Roller) :
1.        افزایش طول و قطر آلت تناسلی
2.       ایجاد نعوذ بهتر و جلوگیری از انزال زودرس (به دلیل تقویت ماهیچه PC  آلت و همچنین ترمیم بافتهای فرسوده و آسیب دیده)
3.      درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی (Stress & Anxiety)
4.       دست شما در حین استفاده خسته نخواهد شد.
5.       یک روش صحیح ، سازگار و منظم است.
6.       تاثیر و کارآیی بهتر نسبت به تمرینات دیگر بزرگ کننده
 
شاید شما از روشهای باستانی که در اعراب برای افزایش طول و قطر وجود داشته ، اطلاع داشته باشید. این روش صدها سال است که در بین اعراب رواج دارد و بصورت سینه به سینه پدران به فرزندان خود آموزش میدادند و علت شهرت اعراب در بزرگی آلت به همین دلیل میباشد. در اصل این دستگاه همان کاری را انجام میدهد که با دست میتوان انجام داد ، اما این دستگاه با روش استفاده فوق العاده راحتی که دارد ، خون را به بافتهای آلت شما هدایت کرده و در آنجا نگه میدارد ، همچنین باعث ترمیم بافتهای فرسوده و در حال مرگ میشود و با برگرداندن نیرو و قوای این بافتها طول و بویژه قطر آلت تناسلی شما را بالا می برد.( انجام این روش با دست باعث خستگی و آسیب به بافت آلت میشود و باید دقت کنید که بافتهای آلت بسیار حساس هستند و بهتر است از این دستگاه استفاده کنید اما قابلیت انجام با دست نیز موجود میباشد.)
 تاریخچه تمرینات شیردوشی (Jelqing) : سابقه انجام اینگونه تمرینات به دوران کهن فرهنگ عرب باز میگردد؛ زمانی که یک پدر برای اولین بار تمرین مخصوصی جهت بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه به پسر خود آموخت. با اکتشافات اخیر بشر ، مشخص شده است که حتی انسان های غار نشین نیز بسیار به سایز آلت خود اهمیت داده ، تا بدان جا که تصاویری از انسان با آلت های بزرگ را بر روی سنگ ها نقاشی میکردند. تمرینات شیردوشی به شیوه سنتی با حلقه کردن دست ها به دور محور آلت ، وارد آوردن فشاری ملایم و در عین حال حرکت دادن دست ها از انتهای آلت به سمت سر آلت انجام میشد.
 
نکته : اگر شما تا به حال روش جلکینگ را بدون استفاده از دستگاه و با دست امتحان کرده باشید خواهید فهمید که پس از 30-40 بار انجام دادن دست شما بسیار خسته خواهد شد. بنابراین این دستگاه هم با اصول علمی و هم بصورت فوق العاده راحت و سریع قابل استفاده است و نتیجه 100% دارد.
 
شاید نام برخی از قرصها مانند "ویاگرا" و.... به گوشتان خورده باشدکه فروشندگان آن ادعا میکنند ظرف مدت چند هفته آلت شما رشد چشمگیری میکند. هرچند اکثر افرادی را که میبینید متاسفانه از این قرصها نتیجه ای نگرفته اند زیرا در این قرصها نمیتوان آلت را به تنهایی تحت هدف قرارداد ، بنابراین تاثیر چندانی نخواهند داشت. اما Jelq Device مستقیما بافت آلت شما را در هدف قرار داده و با استفاده فقط چند دقیقه در روز میتوانید به نتیجه چشمگیری دست یابید و به راستی که استفاده از این دستگاه به راحتی استفاده از قرص ها و سایر محصولات میباشد.
 
در غلتک های این دستگاه 2 تکنولوژی به کار رفته است :
اول : ایجاد یک فشار در پیرامون آلت شما
دوم : فشرده کردن آلت در حالت بزرگ شده (به نعوذ رسیده) و ترمیم بافتهای آلت بوسیله فشار بر روی بافتها
 
 نکته : این دستگاه به تنهایی میتواند آلت شما را بزرگ و بسیاری از مشکلات آن را برطرف کند. در صورتی که شما از قرصهای افزایش طول استفاده میکنید به دلیل اینکه هیچ قرصی به تنهایی قادر به رشد دادن 100% آلت نیست ، میتوانید از این دستگاه به عنوان کمک استفاده نمایید.
نکته : باید دانست که روش جلکینگ یکی از تمرینهای بنیادی برای نتیجه بخش کردن هر روش افزایش سایزی میباشد بنابراین ضروری و واجب است این روش را با دقت و با تکنیک صحیح انجام دهید.
نکته : این دستگاه صرف نظر از اینکه شما از روشها و یا تمرینات و قرصها و... استفاده میکنید تاثیر 100% خواهد داشت و در اثردهی آن جای شکی باقی نیست.
نکته : در صورتی که بخواهید نتیجه ای بهتر و سریعتر از این محصول حاصل شود (کمتر از 6 ماه) توصیه میشود از قرص ویگرکس نیز به عنوان مکمل استفاده نمایید.
 

 

آیا در رابطه با جلک دیوایس رولر کروم استیل سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.

نام شما:

پست الکترونیک:

لطفا دقیقا مشخص نمایید در مورد محصول چه اطلاعاتی می خواهید جلک دیوایس رولر کروم استیل:


 
 
فروشگاه را صفحه خانگی سازید
 
شناسه
رمز عبور
فراموشی رمز

 
 
محتویات سبد
(خالی)

پرداخت >>صفحه اصلی |محتویات سبد |پرسش های متداول و روش تشخیص کالای اصل | راهنمای خرید | اقلام موجود | ثبت نام

Our sponsors